Strony

czwartek, 22 sierpnia 2013

Change - scrapki-wyzwaniowo challenge

"Change" is a new challenge theme on scrapki-wyzwaniowo blog. It's a good theme for me right now and when I saw it, I immediately took my art-journal and started creating.
It's almost September, I shouldn't be talking about how this year was bad or good to me, because it's not the end of the year yet. However, this year was not easy at all. I must say that last Septemeber I wouldn't even think that so many things can happen, dash my hopes and destroy my plans. Things happen, we can't change them, but we can change the way we think and that's what my page is about. I need to change my mind. I need to start thinking positively, otherwise it will finally destroy also me.

"Zmiana" to nowy temat wyzwania na blogu scrapki-wyzwaniowo. To temat w sam raz dla mnie, kiedy zobaczyłam nowe wyzwanie, od razu wzięłam mój journal do ręki i zaczęłam mazać.
Wrzesień jest już blisko, nie powinnam mówić o tym jak bardzo ten rok był dla mnie zły albo dobry, bo to jeszcze nie koniec roku żeby podsumowywać takie sprawy. Jednakże ten rok nie był dla mnie prosty. W zeszłym roku nawet nie pomyślałam o tym, że mogę znaleźć się w sytuacji w jakiej właśnie jestem. Różne rzeczy się na około nas dzieją i nie możemy ich zmienić, jednak możemy zmienić nasz sposób myślenia i o tym jest właśnie moja strona. Muszę zmienić to jak myślę, muszę zacząć myśleć pozytywnie, bo w końcu ta moja negatywność mnie dopadnie, a wtedy nie będzie już ucieczki.


11 komentarzy:

 1. Genialnie wykonany wpis a i z treścią i przekazem w 100% się zgadzam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczena opada! Boski i zachwycający wpis!

  OdpowiedzUsuń
 3. super!świetnie wygląda tekturowy napis! i te fiolety! super!

  OdpowiedzUsuń
 4. ta strona zapiera po prostu dech w piersiach, kolory, kompozycja nie no przede wszystkim te kolory mnie po prostu zachwyciły, jest genialny ! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjny wpis! Napis umieszczony centralnie ma moc :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wpis, uwielbiam mediowe prace, sama wciąż nie mam do nich odwagi, a co do pozytywnego myślenia - jest naprawdę bardzo ważne i potrafi wiele zdziałać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie wygląda ta plama z farb, cudnie się rozmyły ;) przesłanie jest świetne, Twój charakter pisma też :)

  OdpowiedzUsuń
 8. intrygujący wpis, świetna kolorystyka

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniały wpis! Dziękujemy, że bawiłaś się z nami podczas tego wyzwania.

  OdpowiedzUsuń