Strony

czwartek, 1 sierpnia 2013

Berlin + exciting news

Berlin - one of my favorite cities, can't wait to go there again and feel that atmosphere.
The layout is very simple and I think perfect.

Berlin jest jednym z moich ulubionych miejsc, nie mogę się doczekać żeby znowu tam pojechać i poczuć atmosferę tego miasta. 
LO's bardo prosty ale myślę, że idealny.I also want to share wonderful news that I became a member of http://www.craftyourpassionchallenges.blogspot.com/ Design Team. I'm very excited about that! So I invite you to our blog and challenges! :)

Chciałabym też podzielić się wspaniałą nowiną. Zostałam członkiem Design Team'u na blogu Craft Your Passion http://www.craftyourpassionchallenges.blogspot.com/ jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać współpracy! Także zapraszam Was serdecznie na cotygodniowe wyzwania :)

7 komentarzy:

 1. Brawo, gratuluję! Scrap jest fantastyczny.

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie oprawiasz swoje wojaże :) a to serduszko ze sznurków totalnie mnie zachwyciło ;)
  i bardzo gratuluję dostania się do design teamu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja za to uwielbiam Twoje scrapy! zawsze mają coś w sobie, coś takiego oddającego klimat danej sytuacji! Ten scrap jest niesamowity i faktycznie serduszko zachwyca, ale i kolory są niesamowite i gwiazdki! te maleńkie błyszczące <3 oh z tym design teamem to niesamowicie! gratuluje bardzo bardzo! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś pięknego..! Chciałabym takie ładne rzeczy robić jak ty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny ten scrap, wyraża wszystko :)
  Gratuluję!!

  OdpowiedzUsuń
 6. LO to na razie dla mnie coś tajemnego, ale u Ciebie one jakoś mówią... to dziwne ale chyba pierwszy raz łapie sens ich robienia - będąc u Ciebie! Fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń